Rokio

Jsou v mém projevování při odpovídání na vaše otázky zde na Odpovědi.cz rysy schizofrenie?

Chovám se tu jako psychotik, i když nepokládám dotazy, nýbrž na otázky zdejších uživatelů pouze odpovídám?

Předem vám děkuji za odpovědi a přeji vám hodně zdraví a pěkný začátek nového týdne!

Nejlepší odpověď
elkon

Chováš se stále stejně, jako blb. I když nikoho nezajímáš, tak se stále vnucuješ.Asi by nepomohla ani rána prknem do hlavy.

Další odpovědi
Filip84

Ano. To není o chování, je to o způsobu myšlení, spojování nespojitelného, to nejde slovy popsat. Prostě: ano, i když si jdeš do buffetu na nádraží koupit guláš! 🙄

da ny

Jako psychotik se jevíš, spíše, při pokládání otázek.

Z odpovědí nejsou , až tak patrné známky schizofrenie.
Jsou někdy, zřejmé známky zbrklosti, neznalosti. nepochopení smyslu otázky
a naivity.
😉
Děkuji za přání. Též přeji příjemný den!

cappuccino

Pri tvych odpovedich se chovas jako Dobry vojak Svejk. Proste vypalis odpoved na vsechny otazky! Bohuzel i na ty, o kterych nemas ani ahnung. To muze byt pro tazatele, ktery te nezna, i nebezpecne!!
Nemuzes byt trochu zdrzenlivejsi?
Najdi si jinou zabavu!!!