Rokio

Jak byste potrestali arogantního motorkáře z článku, který se dopustil násilí a měl drogy?

Zde je odkaz na článek: https://www.no­vinky.cz/clanek/kri­mi-motorkar-bez-ridicaku-zpusobil-na-plzensku-vaznou-nehodu-pak-napadl-zachranare-40471314
zdroj: novinky.cz

Dal bych mu minimálně 5 let ve vězení s ostrahou, kurz sebeovládání, protidrogovou léčbu a povinnost uhradit vzniklé škody. Co vy?

Předem vám děkuji za odpovědi a přeji vám hodně zdraví a příjemný víkend!

Odpovědi
Drap

Kdy už pochopíš, že tresty může stanovit pouze soud?

elkon

Starej se o sebe, nic ti do toho není. Najdi si ženskou a přestaneš myslet na kraviny. Možná taky přijdeš na to, kam se to strká. A budeš mít o zábavu postaráno.