Kepler

Zvyšuje umělé dávkování testosteronu u staršího muže chuť k sexu, schopnost erekce a další blbosti?

https://pixaba­y.com/photos/roc­ket-lift-off-liftoff-969/

Nejlepší odpověď
Tw!st

Ano, od toho se starším mužům dává. Většina mladších mužů, kteří chodí do posilovny by také rádo dostávalo uměle testosteron od doktora, aby si podpořili růst svalů. Keplere, nechceš si vydělat? 😁

Další odpovědi
mosoj

Jako ta raketa se ti nepostaví.

zjentek

Jak u kterýho. Zapřísáhlýmu asexuálovi nemusí pomoci ani teslosteron.

aliendrone

Já ti nevím Keplere – nikdy jsem to nezkoušel a raději ani nebudu – stačí mi modrý zázrak. Prý je to bezpečné (pod dozorem lékaře), ale takových „bezpečných“ věcí už bylo… :(

My co už dost pamatujeme máme organismus celkem rozhrkaný, citlivější a jeden nikdy neví. Cpát do něj hormony už je podle mne riziko. Véčko pomáhá, ale nepočítej s tím, že budeš mít neustálý „hukot v kládě“ (nic jiného mne nenapadlo, abych dokola neopakoval ten obří dalekohled) jako když ti bylo dvacet, nicméně změna je VÝRAZNÁ, ovšem i to může být individuální. Každopádně dej vědět výsledky, jestli do toho testosteronu půjdeš!! ;) :)

Kryšpín

Ještě lepší je zakoupit u rákosníků doplněk z rohů nosorožce

Kepler

alien: mně přijde nebezpečnější právě ta viagra. Pro organismus je to cizí, měl by ji předepisovat lékař a kdo má hypertenzi, neměl by ji brát. Testosteron je přirozený hormon, kterého s věkem ubývá a dávkuje se tak, aby byla dosažena normální hladina jako za mlada. Mimoto po véčku se sice parciálně ztopoříš, ale chuť na sex ti to nedá.

aliendrone

Hele, pokud je mi známo, tak u MNOHA hormonů (které lidské tělo produkuje) se přišlo na to, že léčba jimi má ZÁVAŽNÉ vedlejší účinky, jakkoliv ze to ze začátku zdálo fakticky bezva – podobně jako u postřiků DDT. ;)

A felčaři toho nakecají – dnes tohle, zítra támhleto a čekat na to, až objeví například to, že podávání testosteronu zvyšuje (třeba pouze u starších) riziko vzniku rakoviny apod. se mi nějak nechce. BTW vůbec ti nerozumím. Pokud NEMÁŠ chuť na sex, tak proč ho chceš provozovat? Jedna věc je mít chuť a nejde to, úplně jiná je NEMÍT chuť, tak proč se do toho nutit? To je jako přežírat se a nemít hlad nebo se mýlím? ;) :)

Kepler

To jsem se ti snažil vysvětlit, že testosteron by se měl dávkovat na původní hladinu, takhle nemůže škodit. Jistě, když si toho někdo píchá, aby měl svaly jako Arnold Černýnegr, tak to škodí.

Kepler

Twist: na růst svalů kašlu, mně zajímá, co to udělá s psychikou bývalého chlapa. Jestli pro mně budou baby přitažlivější? Připadá mi, že ty předražené modré pičurky jsou k hovnu, i když jsem je ještě nezkoušel.

Tw!st

Ano, mělo by to takto fungovat. Můžeš také vyzkoušet věci jako Tribulus Bulharský, ten má za úkol vyrovnat poměr mezi testosteronem a estrogenem. Ten není na předpis, ale budeš muset užívat velké dávkování (třeba 6 tabletek denně).

Kepler

Já jsem na ty potravinové doplňky rostlinného původu četl pár referencí a ty si značně odporují, takže moc důvěry nemám. Na druhé straně opravdický testosteron funguje zaručeně, ale je ku…ky drahý.