Lgee

Zvyšuje se cena zlata / stříbra o více procent než je inflace?

Roste cena zlata nebo stříbra více než inflace.

Odpovědi
Edison

Jak kde. Ceny komodit na různých trzích může být různá a různě se pohybovat v závislosti na mnoha faktorech. Stejně tak cena peněz v dané oblasti. Důsledky si už snad domyslíš. Myslíš, že kdyby to bylo tak jednoduché, že by vůbec existoval obchod? Obchod je založen na pohybu cen.

Pepa25

Jak kdy. Cena zlata či stříbra jako komodity se vyvíjí v čase různě, někdy roste, jindy klesá …