Viktorie II.

Zvýší se rychlost notebooku, když vypnu aplikace na pozadí?

Tak po vypnutí některých aplikací na pozadí se notebook očividně zrychlil.

Nejlepší odpověď
Dochy

rychlost notebooku se nezmění, uživatelská přívětivost a rychlost odezvy se zvýšit může. Záleží na okolnostech a na těch „zlobivých“ aplikacích.

Další odpovědi
elkon

To je podle jeho výkonu. U výkonnějšího to nehraje roli.

Arne1

Podle toho co je to za aplikace. Pokud jsi BFU, tak je pravděpodobné že po takovém zásahu notebook přestane fungovat.

michalds

Pokud to nejsou systémové aplikace, tedy takové, které jsou důležité pro chod OS, tak je možné, že se zrychlí minimálně start systému při zapnutí počítače.

Beno

Nechci tě ani vidět a slyšet. Ani s tebou mluvit.

Viktorie II.

Jsem ráda, že na internetu jsou i odborníci: https://tech.in­story.cz/84-zpomaluje-se-vam-pocitac-prozradime-vam-nekolik-figlu-jak-ho-zrychlit.html

Dochy

elkon: mám v práci ntb lepší kancalářské třídy. Ty bezpečnostní bazmeky, co tu ale máme povinně nainstalované, s notebookem dokáží někdy pěkně zacvičit