Smack

Zvýší se kriminalita, až jednoho dne přijme Česko imigranty?

https://www.a­gresori.com/45075-poprava-v-jemenu-a-hned-dvojnasobna.html

Nejlepší odpověď
Ametyst

O tom nepochybuji. Národ už bude tak zpacifikovaný, že se nebude bránit, a pod hrozbou trestem vězení nebude smět ani pojmenovat barvu pleti.

Další odpovědi
Drap

Zatím všude kam přišli se kriminalita zvýšila. Proč by mělo být Česko vyjimkou?

xiperio

Nevím jestli se zvýší procentuálně, ale dle mého názoru budou trestné činy brutálnější, přibude více násilných činů proti ženám a dětem. A to je velké nebezpečí.

Daidal

Nevím sice, jak s tím souvisí to video, ale může se zvýšit a nemusí a to příjde na možnostech (v podstatě jen dvou). V první řadě ale… tamto je Jemen a to je jedna velká kriminalita a chudoba skrz na skrz (oni s tím ani nebojují, jde to ze shora). Velice špatná organizace a řád, mermomoci se chce dostat do GCC, ale členské země to odmítají. Nejen, protože je to republika (která by chtěla těžit z jejich bohatství), ale taky kvůli té vysoké kriminalitě a chudobě (a dost možná právě kvůli tomu, že je to republika bez řádu a stability – srovnej republiky jako Jemen, Irák, Írán, Sýrii a další ve srovnání s monarchiemi v té oblasti…).

Záleželo by, jak by se k tomu vláda postavila – myslím k těm příjatým uprchlíkům. Ale protože každá taková vláda je docela k ničemu (neschopná), chaotická a bez pořádného řádu, tak by je přijmout neuměli. Pokud už bychom je měli příjmat, tak by se na to mělo jít chytře a efektivně. Vědět kam je poslat, jak je zařadit, nastavit jim pravidla, „socializovat“ (tím myslím do naší společnosti a našich ZÁKONŮ), atd.
Většina zemí, co uprchlíky příjmá, to neumí organizovat. Chtějí je příjmout, ale ani nevědí co s nimi nebo jak je příjmout…
Takže ano, asi by se kriminalita zvýšila. ALE nebyla by to vina (jen) imigrantů, ale v první řadě vlády (a je celkem fuk, kdo by vyhrál volby). Tím, že by to připustila a dovolila.. Nemyslím to přijetí uprchlíků, ale to, že by jim to dovolila, umožnila, nijak nezabránila a neudělal nic proti tomu (a tomu by se dalo předejít). Ono je docela „přirozené“ (nebo spíš logické), že mezi takovou spoustou lidí bude plno „zničených“, lidí bez řádu, bez pravidel, s traumaty (z války, strádání, vlastní země, te migrace,…), z jiné kultury, bez znalosti našich zákonů, tradic, konvencí atd. Vláda by to dovolila tím, že by byla neschopná nebo lhostejná (nebo obojí). A to je pro „takové“ vlády už typické, takže šance, že by se někteří uprchlíci uchylovali ke zločinosti a tím by se u nás zvýšila kriminalita, je pravděpodobné. Nejde někoho příjmout jenom tak.

Hlada

Žádný takový den nemůže nastat. Takto položená otázka je blábol na úrovni šíření poplašné zprávy. Imigranty přijímáme stále. Cizinci u nás studují, pracují i trvale bydlí desíty let a není známo, že by se nějak výrazněji podíleli na trestné činnosti. Vzhledem k nízké porodnosti budeme imigranty potřebovat. Už dnes je v některých profesích jejich podíl významný. Např. zubaři nebo stavební řemeslníci.

ten který je

Zcela určitě.Ona se začíná projevovat už i u Ukrajinců,kteří raději budou sedět v českém kriminálu než aby se vrátili domů.

Arne1

Nevím, zda se tomu bude říkat kriminalita. Snad to bude nějaký druh obohacení a rošíření obzorů.

Alesh

OMG! 🙂 Ty máš (už) volební právo? No, to potěš koště… teda SPD.
Jinak ti sdělím (asi) šokující novinu, Česko migranty dávno přijímá a to desítky let.

plebs

Časem se to promíchá slečny a jurové si nabrknou přistěhovalce a za několik desítek let to bude jako v USA kriminalita bude skoro stejná.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Hlada „Vzhledem k nízké porodnosti budeme imigranty potřebovat“ …co tím chceš tvl říct?