Avatar uživatele
BurTon

Zvýšení rychlosti na uTorrnetu

Ahoj… mám 8MB internet.. (cca 1mb/s stahování) ale na uTorentu stahuju furt kolem 50kb/s… a nic jiného nedělám… skype, icq a další stupidní programy mám vypnuté a nic jineho nestahuju… prosim.. poradte mi co mám dělat aby se mě to stahovalo plnou rychlostí.. moc moc děkuju DoúEx

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda před 5054 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

zde ani tak nezáleží na tom jak rychlý máte internet ale kolik lidí soubor,který potřebujete stáhnout tzv.seeduje a jakou rychlostí,od toho se odvíjí rychlost stahování.
Seedování je dobré k tomu aby si soubor mohli stahovat i další klienti utorrent je to tzv. rozsévač který se stane i z tebe pokud stahneš celý soubor. Některé trackery sledují i to jaké máš share ratio což je informace o tom jak moc sdílíš to co stahuješ, doporučuje se ratio min. 1 to co stáhneš to rozdat. Jináč budeš Leecher(pijavice).
zde je ještě něco navíc:
http://gamer.brb­.cz/jak-pouzivat-torrent-pro-zacatecniky/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

U torrentů je to složité. Záleží na štěstí ale i na připojení. Nevím čím to je, ale já stahuju poměrně rychle (plná rychlost 2,5MB není problém), ale kámoš od vedle z baráku, který má totožnou službu jako já ne a ne zrychlit (i u toho samého torrentu). Tam to dávám za vinu routeru.

Roli zde má typ a vlastnosti připojení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek