skorcovaz

Zvýšená ochrana proti spamu Přístup k formuláři nevedl přes proklik na odkaz v profilu uživatele.

Co to znamená? Objevilo se mi to po odeslání správy uživateli Odpovědi.cz
Doplňuji:
Takže zatím, co jsem byla na obědě a nechala jsem zprávu rozepsanou platnost stránky vypršela a po kliknutí na „Odeslat“ se vlastně ani neodeslala, tudíž jí užvatel nedostal..?! :-/ A mně se toi už nechce psát znova.. :(

Nejlepší odpověď
anonym

že musíte nejdříve otevřít profilovou straánku uživatele a na ní klepnout na odkaz „Zaslat uživateli e-mail“ … nelze si uložit ten formulář který se otevře rovnou do záložek a přistupovat k němu přímo. V takovém odkaze je totiž záměrně ověřovací kód který časem tento formulář zneplatní.

a přesně jak se píše, je to kvůli spamu..