funky

Zvyknul jsem si usínat při filmu. Jak si odvyknout?

Nemá to smysl, vždycky usnu tak v půlce filmu takže z něj nic nemám. Ale když je ticho a tma tak se zase převaluju i několik hodin v posteli. poraďte pls 😁

Nejlepší odpověď
Mad

Vezmi si knížku

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

měl jsem podobný problém, hlavně mi pak v noci vadilo světlo – proto jsem přešel na cimrmana v mp3 nebo izera (policejni akademii) 😁

DDarent

já mam v mobilu zaplněno 22GB filmama akdyž film skončí, tak sám zhasne!!! a když ho nedokoukam, tak ho dokouknu druhou noc!!!

tak, je 23:43 a du si pustit třeeeeeebaaaaaaaa, třebaaaaaaaaaaa, třeba tron legacy!!!!

tož zduř… ať vás telka šťípe celou noc!!!

hanny 2

Jít se v půlce filmu osprchovat studenou vodou,třeba když je reklama,to vás určitě probere!Asi si řeknete,že jsem praštěná,ale to mě jen tak napadlo.Já bych teda nešla,taky někdy bojuju.

led

Nepozerajte film:
v posteli, potme, unavený, s nezáživným dejom.„Ak tak činíte a spĺňate všetky dané podmienky, koledujete si o rýchly spánok…“
Pozerajte film:
sediačky a uvoľnený, s malým náladovým osvetlením, s dobrým a zaujímavým obsahom.
Overte si, či ho ešte budú reprízovať (v prípade spacej nehody).
Všetky ostatné filmy
kľudne môžte oželieť a radšej sa vyspite. Tv sa nastavte na autovypnutie.