Ku

Zvuky Windows 7

Mám Win 7 home premium- a nejdou žádné zvuky. dole v pravo jak tam je ten repráček tak tam je červenej křížek- a když na to ukážu, tak to napíše nejsou zapojeny reproduktory ani sluchátka.
Doplňuji:
zkusil jsem- jenže nemám tam nic a to mám zapojený sluchátka, a i v notebooku interní reproduktor. k tomu všemu mi začla blbnout klávesnice ( nějak přehazuje řádky atd.) mám tam jen nějaký ati a u něj napsáno nezapojeno. nechápu- nástroj obnovení taky nefunguje prosím pora´dte ani skype nejde nic

Odpovědi
LůcaDůcaPůca

zkus dát ovládací panely-hardware a zvuk-zvuk-spravovat zvuková zařízení
tam ti vyskočí okno a zkus dvakrát kliknout na speakers. možná jich tam bude víc tak dvakrát klikni na všechny a najdi ty kde bude napsáno že jsou v interní zřídce. potom dej v horní kartě úrovně a podívej se jestli tam někde nemáš ztlumený zvuk popřípadně se koukni jestli nemáš zakáz .

Supercom

Tak to asi nemá cenu se s tim zabivat…bud přeinstalovat nebo vrátit, protože pokud vse takhle blbne tak to je rozbity a každý notebook ma vlastní vestaveny reprak. Zkus to přeinstalovat pokud to není v Software tak to bude Hardware. Ale to je jen muj názor…na dalku se to neda popisovat. Na dalku by ti neporadil ani sebemin zkuseny programator. To bych musel u toho pocitace sedet. Bud to po preinstalaci odnes do servisu nebo reklamuj.