Radek123

Zvukový ovladač Realtek

Po přeinstalaci Windowsu Xp se mi jak je jistě známo odstranili všechny ovladače. Vše mám nainstalované, ale nastal problém se zvukem. Stáhnul jsem různé druhy Realtek(u) ale pořád mi to píše něco ve stylu, že není k dispozici žádný ovladač. Stáhnul jsem i ovladač přímo pro typ základní desky a pořád nic :/ Prosím o radu
Doplňuji:
Michal Kole: Díky za radu :) V čem opravit registry moc dobře vím a jdu na to. Snad to výjde ;)

Odpovědi
Michal Kole

Asi nějaký bordel v registrech nebo je něco nainstalováno „napůl“

Registry se vyčistí např. CCleaner, Wise Registry Cleaner, TweakNow RegCleaner

Podívej se v ovládacích panelech jestli tam není něco nainstalováno od Realteku pokud ano tak to odinstaluj a pak vyčisti registry