Martas

Zvukový hardware, prosím o pomoc

Nechtěně jsem si asi odinstalovala zvuk zmizela mi ikona na ploše a jde vše bez zvuku.Prosím jak mám znova nainstalovat zvukový harware a kde ho najdu.Děkuji všem kdo mi pomůžou

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Z instalačního CD od základní desky, zvukové karty.

Ale lepší je si stáhnout ovládače nové z webu výrobce.

Zadejte do Google název vaší zvukové karty či zvukového čipu a jako další slovo dejte drivers

např. Realtek audio HD AC 97 drivers.

Taky by šlo ve správci zařízení dát vyhledat nový hardware, aby se Vám zvukovka znova nainstalovala, pokud jste si nesmazal ovládače z disku (možná jste si jen „klikl“ na „schovat ikonu“). Zobrazíte ji, že si zobrazíte nastavení zvukovky přes menu Start a zrušíte zaškrtnutí „schovat ikonu“ nebo " Hide icon"

Další odpovědi
rynek878

Musíte si vybrat,dle toho, jaký máte operační systém,zde je link:

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/ovladace/re­altek-ac97-audio-codecs/