sádlo

Zvuk u Notebooku?

Před pár roky jsem si pouštěl písně na notebooku Fujistu Siemens a druhy den mi prestal zvuk jít… Hraje jen velmi ale velmi potiše a když připojím sluchátka, tak sice hraje, ale jen na levé sluchátko a ještě k tomu to šumí.. Prosím pomocte jestli jste se s tím už někdy setkali…

Odpovědi
NeřeknuCZ

Je mnoho možností proč máš tento problém. Prvně se zkus podívat do směšovače jestli nemáš nastavený daný proces na minimum. Jestli nepomůže tak zkus aktualizovat zvukové ovladače.