Zvracení, vysoké horečky až 39.5 a průjem u dítěte 4 roky

minulý týden hospitalizace pro dehydrataci a příznaky viz výše.Dostala infuze po té výryzné zlepšení,ale horečka ještě jeden den. pak 5 dní zdráva a od soboty večer znovu. Je už ůplně vyčerpaná,nedokáže ani stát. lékařka mi řekla ,že musíme vydržet a stále do ní rvát jen černý čaj po lžičkách,ovšem dcerka je tak unavená ,že hodně spí a když je vzhůru tak za 24hodin pozře tímto tempem max.200ml,mimoto občas zvrací trávicí šťávy nebo z ní nic nejde. Průjem ustal,protože nemá z čeho.jak dlouho mám vydržet nebo raději navštívit zase nemocnici. navíc horečka ne a ne klesat. moč v pořádku,kultivaci stolice si lékařka nevyžaduje

Nejlepší odpověď
iceT

Nemyslim,ze je to normalni stav u tak maleho decka a jednani lekarky by se mi taky nelibilo.Pokud obtize pretrvavaji,tak ja bych sla k jinemu doktorovi.

Další odpovědi
Miroslavst

Ne každý lékař je stoprocentní. Nedal bych na jeho doporučení a vyhledal bych pohotovost. Na rychlou to zatím bohudík nevypadá, ale tou pohotovostí nic nezkazíte.

anonym

rozhodně to v pořádku není,když mám pochybnosti tak se zeptám ještě i jiného lékaře a neriskuji stav dítěte,

Bunnik

Běžte na pohotovost. Tím vážně nic nezkazíte. Dcera je už zase určitě dehydratovaná, tak by si ji nechali třeba už jen, aby jí dali ty infuze… tohle nezní jako stav, který by se měl léčit jen čajem.

vecernice

Nejsem jedna z těch co by lítala hned k doktorovi.Ale tohle bych řešila asi taky jiným lékařem.Chudák děcko,vždytˇ už musí být docela vyčerpaná.Já bych to vydržela den ,maximálně dva a pak bych padla.Docela určitě potřebuje dostat tekutiny a to pár lžičkama čaje stačit nebude.

Elekrikář

Do čaje dát hroznový cukr je to lehce stravitelné a jsou to živiny v nemocnici se se to se solí dává do infuze.Skuste dát čaj do dětské láhve. Ale poraďte se z lékařem. Moje matka když jme mněli horečku nás balila do mokrého prostěradla.Lepší zavolat ještě jednou doktora pohotovost.Nebo dojet rovnou do nemocnice tam je stálá služba.Vzal bych sebou kousek stolice a donutil je udělat rozbor co je to za infekci.