Avatar uživatele
anonym

Zvracení, vysoké horečky až 39.5 a průjem u dítěte 4 roky

minulý týden hospitalizace pro dehydrataci a příznaky viz výše.Dostala infuze po té výryzné zlepšení,ale horečka ještě jeden den. pak 5 dní zdráva a od soboty večer znovu. Je už ůplně vyčerpaná,nedokáže ani stát. lékařka mi řekla ,že musíme vydržet a stále do ní rvát jen černý čaj po lžičkách,ovšem dcerka je tak unavená ,že hodně spí a když je vzhůru tak za 24hodin pozře tímto tempem max.200ml,mimoto občas zvrací trávicí šťávy nebo z ní nic nejde. Průjem ustal,protože nemá z čeho.jak dlouho mám vydržet nebo raději navštívit zase nemocnici. navíc horečka ne a ne klesat. moč v pořádku,kultivaci stolice si lékařka nevyžaduje

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4951 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Nemyslim,ze je to normalni stav u tak maleho decka a jednani lekarky by se mi taky nelibilo.Pokud obtize pretrvavaji,tak ja bych sla k jinemu doktorovi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Ne každý lékař je stoprocentní. Nedal bych na jeho doporučení a vyhledal bych pohotovost. Na rychlou to zatím bohudík nevypadá, ale tou pohotovostí nic nezkazíte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

rozhodně to v pořádku není,když mám pochybnosti tak se zeptám ještě i jiného lékaře a neriskuji stav dítěte,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Běžte na pohotovost. Tím vážně nic nezkazíte. Dcera je už zase určitě dehydratovaná, tak by si ji nechali třeba už jen, aby jí dali ty infuze… tohle nezní jako stav, který by se měl léčit jen čajem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Nejsem jedna z těch co by lítala hned k doktorovi.Ale tohle bych řešila asi taky jiným lékařem.Chudák děcko,vždytˇ už musí být docela vyčerpaná.Já bych to vydržela den ,maximálně dva a pak bych padla.Docela určitě potřebuje dostat tekutiny a to pár lžičkama čaje stačit nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elekrikář

Do čaje dát hroznový cukr je to lehce stravitelné a jsou to živiny v nemocnici se se to se solí dává do infuze.Skuste dát čaj do dětské láhve. Ale poraďte se z lékařem. Moje matka když jme mněli horečku nás balila do mokrého prostěradla.Lepší zavolat ještě jednou doktora pohotovost.Nebo dojet rovnou do nemocnice tam je stálá služba.Vzal bych sebou kousek stolice a donutil je udělat rozbor co je to za infekci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek