stryda

Zvraceni stenete

Vzali jsme si 5mesicni stene krizence z utulku.3tydny byl pejsek v poradku.Po uplinute dobe dostal teplotu a zvracel.Byl jsem u veterinare.Po vysetreni rengen.Mi pan doktor rekl ze je to zanet strev.Dostal injekce prasky.Ma dietni granule PURINA.Po tydeni lecbe mu zacalo krucet v brise bylo to hodne hlasite.Dostal najist a po hodine krmeni vyzvracel.Nevite nejakou babskou radu cim ho vylecit

Nejlepší odpověď
Q

Ahoj, vím, že se to bude zdát možná kruté, ale funguje to. Díky tomu, že tu nepíšeš jak je štěně těžké, zda-li není podvyživené, tak budu psát jako by jinak bylo v normální váze – nefunguje to na podvyživené. Podej mu pět – max. 10 sušených borůvek /v nejhorším i listí z borůvek, ale to pes nebude tolik chtít. Nechej ho den jen o vodě (bez žrádla), nic. Podle plemene (cca 2% ideální tělesné váhy)je krmná dávka pro psa krmeného metodou BARF. Kup například kuřecí skelet (možná už bude zmražený, možná nikoli, tak jej zmraz a poté nechej povolit) Maso pokrájej i s KOSTMI (a nešetři jimi) tak, aby je pes zkonzumoval. Nenechej jej hltat, tato krmná dávka je celodenní (tj. na 24hodin) a ty si ji rozděl do tří dávek, které s odstupem podáš. Zkonzumuje-li pes bez potíží takto upravené maso, uvidíš že po úplném přechodu k metodě stravy BARF to odezní. Pokud ne, budeš se snažit překonat něco, co sama příroda vzdává… Přeji hodně štěstí Tobě i štěndu!!!!

Zdroj: www.aq-dog.cz

Další odpovědi
spooky

A co jste mu dali najíst? Já byc nejraději jako první jídlo po dietě zkusila nějakou kašičku. Nebo rýži. A nebo se dá od Hills koupit dietní konzerva s masem, která se po takových to případech taky dá užít. Zkuste mu dát něco ,,jemnějšího,, něž granule a pokud se vam znova vyzvrací raději bych navštívila veterinu.

pimpinella

babská rada: na průjmová onemocnění vařená rýže s mrkví.Heřmánkový čaj.Dává se to dětem, snad to bude dobré i pro štěně. Bude-li vše v pořádku, zkuste čerstvý netučný tvaroh A hlavně kontrolujte jestli dost pije!! Zánět střev asi nebude žádná legrace, takže každopádně nic dráždivého (a to granule rozhodně jsou) Bude-li i nadále vše v pořádku, přidat trochu ! libového vařeného jemně nakrájeného masa. Pouze malé dávky 5× denně. Během potíží žádné konzervy, všechno čerstvě vařené. Hodně štěstí.

Vicki

Chudák,ale bude lepší dodržovat pokny veterináře,popř. zkusit mátový čaj-ten je na žaludeční potíže výborný.

Kitti

Já nevím ale zkusila bych vyhledat jineho veterináře protože toto neni normální.Zkus to vyzkoušet co ti řekne a jakou mu nasadí léčbu.Budu držet palce v brzké uzdravení pejska.Chudáček…Si­ce to může být i starvou ale když vyzvrací vše tak mu musí něco být!