iwetax

Zvracení při kocovině.

Včera jsem slavila synovce. A dnes kudy chodim tudy zvracim. Najíst se nemůžu. Neprodávají náhodou něco na zvracení při kocovině? Jiný problém nemam ani hlava mě nebolí.

Nejlepší odpověď
kropitko

Někdy pomůže Smekta,já vím zní to divne,ale vážně to trochu zklidní

Další odpovědi
oskar

Uvařte si silnou česnekovou polevku.

ten který je

Uvařte si mátový čaj,ten Vám zklidní žaludek a až začnete mít první náznaky hladu tak si udělejte tu česneečku.Přeji brzký návrat do normálu.

Zdroj: Vlastní zkušenost

anonym

Stará „moudrost“ praví:„Čím ses zkazil(a),tím se naprav“.
Ale asi to do nekonečna nepůjde.

BENYTA

Ač to zní opilecky,taky si myslím,že je dobré se napravit,čím si člověk předtím žaludek zkazil…

anetadela1

:D tak přeji ať máte dnešek rychle za sebou. Jinak mě kdysi moje tchýně dala Samaritána. To je prášek, který se rozpustí ve sklenici vody. Zabere okamžitě. Dá se sehnat v lékárně.

kupkina

Chceš zvracet kvalitněji nebo méně? To z tvé otázky není úplně jasné.

Michal

Existují čípky ,myslím,že Torecan,jsou asi na předpis,ale slušná lékárna Vám poradí.Jak tu někdo napsal Samaritan je taky dobrý,otázka je ,jestli se udrži v žaludku.

Zdroj: život

člověk

dobře ti tak i chlastat se musí inteligentně,pod­řídit jak stravu ,tak i průběžný pitný režim,ale hlavně jak ti během oslav naskočí husí kůže,i vteřinku ,končit::::