Krčálek

Zvolte nejlepší knihu

Nejlepší odpověď
Drap

série Pán prstenů

Pána prstenů jsem nečetl. Celá anketa je velice zvláštní. Nemá totiž žádnou jinou možnost, kterou by anketa vždy měla mít.
Důležitější věcí ale je, že jsem si všiml, že tvoije otázky nejsou otázky ale příkazy.. A na to tady nejsme zvyklí. Slušností je popřípadě o odpověď poprosit, ale v žádném případě přikazovat.
Zkus se nadf tím zamyslet !

Další odpovědi
anonym

Hobit aneb cesta tam a zase zpátky

Doplňuji:
A jistě ještě série Pán prstenů. Líbilo se mi i filmové zpracování, ale mám raději knihy. Harryho Pottera jsem zatím ještě nečetla.

anonym

série Pán prstenů

Špatně položený rozkaz! Když už se neumíš zeptat- ani poděkovat neumíš?:D

Lucijej

série Harry Potter

Z nabízených rozhodně Potter.
Tolkienův styl psaní mi moc nesedí.

anonym

Hobit aneb cesta tam a zase zpátky

Otázka tu není. Jiná možnost chybí. Tak píšu sem, že nejlepší knihou bude zřejmě Bible.

tom004

série Pán prstenů

Dobré ráno. Z nabídnutých možností J.R.R.Tolkien. Ale „jiná možnost“ chybí.

Efchen

série Harry Potter

iceT

série Harry Potter

Hobita jsem nečetla a Pán prstenů se mi jako kniha moc nelíbil.

huxa

série Harry Potter

Pudlík

série Harry Potter

anonym

Hobit aneb cesta tam a zase zpátky

Doplňuji:
a pak navazuje série pán prstenu a sillmarilion

DaveR

série Harry Potter