Zvolali jste už „hauréka“ ?!

Doplňuji:
Děkuji za upozornění na správnou výslovnost.

Nejlepší odpověď
quentos

hauréka neznám, znám leda heuréka. Ale ani to jsem v životě neřek, máme na to v mateřštině češtější výrazy

Další odpovědi
Elk

No jéje! Několikrát. Hledám nějaké doklumenty…nemůžu je najít a v tom: Heuréka§ jsou na světě. Nebo : Píšu si text k písničce a chybí mi třeba měsíc dokončení sloky. Během rozhovoru s někým to najednou naskočí! Zase Heuréka.

dědapetr

U nás se křičí jupíííí a nebo špicááá.