Pavel11

Zvládnutí maturity

Ahoj,chci se zeptat co všechno by člověk měl znát, aby dal maturu aspoň na 4 ? děkuji
Doplňuji:
Já furt slyším, že dnešní maturity dá každý, co je na tom pravdy ?

Nejlepší odpověď
beer

Na 4 ?
Řekl bych, že musí být alespoň znát, žes nechodil do školy zbytečně a v tom hlavním se vyznáš.

Další odpovědi
Drap

Velice zvláštní otázka. I nároky na znalosti nejsou na všech školách stejné. Nejlepší je, pokud člověk zvláda všechno. I když ne třeba zcela do hloubky, měl by se v celé problematice daného maturitního předmětu , solidně vyznat.

odpomass

Ano, maturity jsou snad rok od roku snazší. Bohužel. Nicméně je opravdu potřeba znát z každého okruhu alespoň nějaké znalosti, je potřeba dokázat, že o všem důležitém víš alespoň něco…