Drap

Zvládnete testík z matiky pro 7 třídu ZŠ ?

http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2012/04/0­3/test-z-matematiky-pro-7-tridy-zvladnete-ho/#utm_medium=sty­lebox&utm_sou­rce=atlasHP&ut­m_content=posi­tion-7
Doplňuji:
Všem vám píši za jedna s hvězdičkou. Můžete postoupit do 8 třídy.

Nejlepší odpověď
quentos

Zvládl. 15/15 . Ne nadarmo tu občas zodpovím otázky z matematiky, aspoň vidíte, že mi můžete věřit nejen v angličtině ;{)>

Další odpovědi
anonym

Dobrej testík. Největší problém jsme měla s identifikací té hvězdičky. Takové zmaménko ze školy neznám.
Doplňuji:
Jestli jsem to pochopila, máš pro nás v záloze další test.

Illines

Radsi jsem zakovskou knizku,zapomela doma.Hruza.

zzzzz

Tak já bych měla za jedna, jedna chybička se mi sice vloudila u otázky č. 14, al to proto že jsem to spíš odhadovala než počítala.

01Ricco

15/15 ani jsem to nečekal:-)

Conchus

Zkusil jsem to (bez chyby), myslím, že před 60 lety byly na sedmáky větší nároky.
Doplňuji:
Jenom ty číslice a znaky mi připadaly zoufale malé. Skoro mi nestačily brýle.