dust8

Zvládne vůbec lenochod za svůj život porušit alespoň jedno z desatera božích příkázání, když se jen válí a nedělá nic?

Teda pokud není lenost boží hřích. Zajímalo by mě kolik sil a nechtě jej stojí, když musí na velkou či jít dělat potomky. Se musí celý zpotit a ztrhat z kůže?

Odpovědi
Edison

A jak jsi přišel na to, že nic nedělá? A jak jsi přišel na to, že se lenochodi, nebo jiná zvířata, říděj Desaterem? Pokud vím, Desatero je určeno pro lidi, ne pro zvířata.

anonym

Zvířata mají tu výhodu že dokonale kašlou na nějaké „naše“ desatero. Kdo ví, z řady jeho položek si možná udělaly své hobby nebo dokonce nutnou praxi k úspěšnému přežití v divočině.