Avatar uživatele
anonym

Zvítězila u vás síla nad rozumem?

Mnozí z nás oblékáme montérky jak doma, tak i v práci a stalo se, že zrovna, když potřebujeme rozvázat tkaloun před důležitým a nutným úkolem (WC) se tkaloun pevně zauzluje. Použijete sílu, nebo se dáte do rozuzlování tkalounu i přesto, že „to“ máte na krajíčku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, briketka10, gagaga, lota, anonym, gecco před 3340 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Stalo se mi to několikrát…
Po počátečním „rozumovém“ přemlouvání uzlu se vždycky tkanička natolik zauzlovala, že musela promluvit síla…
Naštěstí – ťukyťuk – doposud vždy zvítězila síla nad tkaničkou…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Když jsem ještě nosil monterky tak jsem měnil špagát za gumu.Vše bylo bez problému.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

keď treba, tak treba.

potrhanú šnúrku nahradím raz-dva, zabávanie okolia „mapovaným“ odevom by ma sprevádzalo príliš dlho (možno i desaťročia).

takže – brutálna sila tentokrát víťazí – a je to najrozumnejšie riešenie.
takže nakoniec predsa len rozum.

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mě se to stalo zrovna nedávno při nutkání jít na velkou,už jsem tkalounu říkal,že má poslední šanci,dokázal jsme to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jo já měla takový problém s knoflíkem letěl až do
obýváku doteď ho tam nemám, protože to byl ten
kovovej od riflí a musím zašít velkou díru od nejtu :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

S tkalounem jsem to zatím neřešil, ale obdobnou situaci jsem zažil několikrát se zipem. Zatím jsem vždy zvítězil zbraněmi ducha, nikoliv silou. Hrubou sílu používají pouze jedinci s malou vůlí a sebevědomím 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Zkušenosti nemám, ale chválím zajímavou otázku. Obecně – v krizi jsem asi pro sílu.:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

A co takhle si koupit pracovní kalhoty na zip? 😁 . Třeba z https://www.ar­don.cz/c/355/kal­hoty a pak máte po problému. Já jsem myslel, že to zavazování na tkaničku už je dávno přežitek. Ani boty se už moc neprodávají s tkaničkou, ale na suchý zip a prodejce asi ví proč 🙂 .

Avatar uživatele
gecco

Orwell → a nebo jedinci v časové tísni, puzeni nutnou potřebou…
😉

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Bať, bať, v tomto případě určitě nepomůže vůle ani sebevědomí. 🙂
--

Nezapomenu na zážitek,, který souvisí se zipem u kozaček. Moje známá měla totiž silná lýtka, takže problém boty sehnat. Konečně se podařilo. Do kozačky jí noha vjela, zapla zip a zajásala. Jenže tím to skončilo. Chtěla botu sundat, zrada – zip se zasekl. Měla obrovskou vůli, ale nestačila na to.. Její sebevědomí se snížilo na minimum. Kolem ní se shlukli zákazníci, sledovali snahu prodavačky, později i vedoucího, zip rozepnout. Stále marně. Zip ne a ne se pohnout, zachyti totiž i punčochu. Nakonec muž zvítězil nad zipem tak, že jej rozpojil a botu sundal. Známá si koupila nové punčocháče, protože v mrazu by jí holá noha mohla omrznout, k tomu křeče v noze. Z cizího neštěstí mají zpravidla ostatní radost, takže chcechot kolem. 🙂

Ale už si nepamatuji, zda musela výměnu zipu zaplatit. Ale zřejmě ne, občas se stalo, že zip nevydržel, takže reklamovali u výrobce. 🙂

Zip

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek