Zvítězila pravda nad lží a nenávistí? Mazači se záměr nepodařil.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bude-se-tady-ptat-a-odpovidat-nebo-nespravedlive-napadat

I když sem tak často nechodím, všimnu si, že řešíte mazání jen některých otázek. Uveďte, které to jsou, pak bude mít diskuze jiný smysl. Smazání mé otázky téměř nikoho nezajímalo, protože se týkala jedné uživatelky, navíc neoprávněně napadené.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-jste-mi-vymazal-otazku-kdo-ma-zlato-se-domniva-ze-uz-je-nahore-u-zla-taku

Nejlepší odpověď
barnajka

Na tohle znám báááječnou terapii: pořiďte si dostatek vlastních starostí, plus přidejte špetku časovýho presu, důkladně zamíchejte..a nechte několik dnů až týdnů uležet.
Budete mít co dělat, aby vám z toho všeho nehráblo – co se děje na nějakých Odpovědích, to vám bude dokonale šumák. I kdyby tu zrovinka vřela 1. světová virtuální válka, vy nehnete ani brvou :))
Fakt doporučuju tuhle metodu – sama ji už nějakou dobu s úspěchem používám a ten klid je prostě k nezaplacení :))

Doplňuji:
…čímž jsem nechtěla říct, že mi jsou Odpovědi úplně u zadní části a že je mi jedno, jak se tu všichni máte.
Jen sem teď opravdu chodívám o něco míň než dřív..a kdykoliv sem nakouknu, vidím, že je to furt to stejný: hádky, napadání, osočování…
Lidičky, prosím vás – kašlete už na to! Chápu, že vám jde o princip…to mně šlo vždycky taky. Jenže sami vidíte, že bojujete proti větrným mlýnům. Přijde mazač, vy se vzteknete, začnete napadat jeden druhýho.. a výsledek? Stejnak nulový.
Jen zdejší atmosféra houstne a houstne, zatímco záškodník se ohromně baví.
Vyprdněte se na princip, choďte se sem bavit a být užiteční a na případný zmizevší otázky reagujte stoickým klidem.
Nebo to si fakt neuvědomujete, jakou dělá váš vztek mazačovi radost?
Hádám, že se u počítače svíjí smíchy a plánuje, na koho z vás si posvítí příště.
Fakt se vám divím, že mu to potěšení dopřáváte..
..a mezi náma: divím se i adminům, že nezasáhnou. Určitě mají nějaký monitoring a ví o každým pohybu, tj. o každé otázce vložené i smazané. To je takový problém jednou provždy tuhle záležitost rozseknout a prásknout toho, kdo to furt dělá?? Proč se na toho zmetka furt berou takový ohledy???

Další odpovědi
anonym

Ahoj. Řešili jsme systém mazání otázek jako takový a k mému údivu se ukázalo, že je to trochu jinak, než jak se mi to jevilo podle některých útoků zdějšího osazenstva vůči sobě. Jsem tu dne 4. den a s podrážděnými reakcemi už jsem se setkala taky. Jen nerozumím tomu, proč se někdo takhle chová. Když si tu nechce hrát, tak proč místo věcné odpovědi útočí. Hrát přece nemá povinnost. Asi máš pravdu s tou zlobou. Někteří lidé jsou od přírody zlí. Nejlepší bude je v tom nechat, ať si to užijí. Musí se s nimi počítat, ale nemusí se přistupovat na jejich způsob komunikace.Pravda zvítězí pokaždé jenom v pohádkách. Jak je vidno, ani tady to nemusí být pravidlem. Z odpovědí na mou otázku vyplynulo, že spousta lidí tady neví, jak systém mazání funguje, ačkoliv jsou tu podstatně déle než já. Dále se ukázalo, že mazání funguje tím způsobem, že se vadná otázka označí, ale teprve admin ji odstraní. Asi bude vhodné požádat admina, aby v tom případě byly autorům posílány informace o odstranění. Tím se předejde zbytečným dohadům, kdo komu vlastně ublížil. Nedostala jsem vysvětlení pojmu, co je to závadný obsah. Ačkoliv mne někteří mudrci odkazovali neustále na některé z informací pod čarou, nevyplývá z toho jasně a srozumitelně nejen způsob mazání a kdo ho skutečně provede, ale ani to, co může být smazáno jako závadné. Já neřešila mazání své otázky, ale tento systém. Přeji Ti hezký den.

Drap

To se jen tak nepozná. Ony už ty slova kterými jsi formuloval otázku pochází od člověka který sám byl dost velký lhář.
K této formulaci otázky mám sice výhrady, ale s obsahem musím bezvýhradně souhlasit.Mrzí mne hlavně to, že se ti, co tady takové úpravy dělají, nedokáží přiznat. Je zcela zbytečné někoho osočovat, napadat a podobně. Pokud se mi obsah nelíbí z těch, nebo oněch důvoů , je přece jednoduché napsat, uráží mně to , z těchto důvodů a mažu.
Pamatuji si ještě doby, kdy slovo a podání ruky platilo. Nebylo třeba právníků a vše šlo dohodnout.

Hlada

Z debaty, která se tu vedla včera
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jako-novicka-se-ptam-kdo-jak-a-proc-muze-smazat-otazku
vyplynulo, že otázky může mazat stejně jen admin. Návrh na smazání může dát každý, nejen zlatí a stříbrní. Zlatí a stříbrní mohou jen přesunout otázku do aktualit nebo zábavy.

pizlicka

drape,koho myslis tim lharem?tazatele otazky?nazyvas nekoho lharem,a druzi to ctou a nevedi o koho jde.bud prosim konkretni.nebo tohle obvinovani nikdy neskonci.ty tu znas ty lidi osobne,ze je nazyvas lhari????

briketka10

já jsem včera nepochopila otázku od Drapa

Platí i tady : Kdo maže ten jede ?

Doplněna:

Vídíš, vidíš, já jsem to briketko 10 říkal

kdo co maže a kam má namířeno ??
a nevím co mi kdy říkal, jsem asi natrvrdlá !!

Doplňuji:
říkala jsem, že do Prčic až jsem dostala škytavku a v diskusi jsem tak nařechtala..

jendahun

Nežer to tak,nebo se může stát i tohle:
http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/258787-muz-brutalne-zavrazdil-mlady-par-ktery-vyskrtl-jeho-dceru-z-pratel-na-facebooku.html?ref=os­tatni-clanky

anonym

Použil jsem větu člověka který se stal světoznámým Čechem a jehož činy se dotkly i mě.. Proto Drap reagoval tak jak musel.