Jarda1984pce

Zvětšení penisu – může to fungovat?

Ahoj, nemáte někdo zkušenost pls, viz. http://www.pe­nisuzvetseni.cz/ ? Recenze i ohlasy vypadají dobře, ale fakt to může zvětšit o tolik cm? No i kdyby to byl růst penisu o polovinu, tak je to dobré asi.

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě, určitě si to kup. Funguje to obdobně jako tablety a krémy na zvětšení poprsí, na zhubnutí a spoustu dalších věcí. V reklamách těchto firem se dozvíš jak to doporučuje celá řada lékařů a institutů, které však asi nenajdeš, když je budeš hledat. Nejdůležitější je u těchto přípravků zajistit co nejvíce hlupáků, kteří se dají nachytat.
Být tebou, tak kopím minimálně 10 balení a nebudeš se stačit divit.

Další odpovědi
iceT

Máš ho malého?Nezoufej, strč ho do úlu zabouchej.....to bude aspoň zadarmo.

mosol

Funguje to spolehlivě. A dokonce víc, než firma slibuje. Koupíš si balíček, všechno to sníš, a když pořád nic, tak si řekneš :" Já jsem ale ču..k". No, a hned je to 170 cm.

gecco

Ne – nemám zkušenost, příliš si vážím svého, ehm, potence…
😉

  1. je takové zvětšování prakticky k ničemu (není příliš důležité, jak velký je penis v ´klidovém´ stavu – ledaže bys potřeboval dočůrat do třetího patra)
  2. je to nebezpečné – hrozí disfunkce při erekci či celková nemožnost erekce

___
Zeptej se na to svého doktora – schálně, jestli se ti vysměje nahlas a nebo se bude lohnit až poté, co ti princip v klidu vysvětlí…

Awe

Už když se člověk zamyslí, tak zjistí že to prostě není možné. Penis je sval a jak zajistit aby nějaký přípravek, zvětšil právě jeden jediný sval na určeném místě? Ale myslím si že tyto firmy mají neskutečné zisky. Stačí klasický cukr a nějaká reklama, blbců je dneska dost a každý chce mít ocas jako pornohvězda alespoň 23cm. Nevím, já jsem se svým spokojený, zatím funguje jak má a jestli nemá 8 cm tak je vše ok. Zkus si na něj věšet závaží, myslím si že to bude účinější a levnější :D

ReHu

Nezáleží na velikosti ale na technice.