Malineli

Zvětšení karet ve hře Solitaire?

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat zda je možné ve hře solitaire změnit velikost karet. V uživatelském nastavení mám již vše naštelované na maximální velikost zobrazení… ale ve hře jsou karty stále malé.

Děkuji za odpověď.

Odpovědi
setapouch

Momentálně tu Windows nemám, ale v ovládacích panelech, myslím, by mělo být něco jako Usnadnění. Tam je možné pohrát si s nastavením, mj. pro slabozraké. Snad by se tam mohlo něco najít.

ReHu

Nevím na čem hraješ, dříve mi stačilo CTRL a + a vše se přiblíží, zvětší.

bolak

Windows lupa > http://magazin­.stahuj.centrum­.cz/jak-na-lupu-ve-windows-7/

V krizovém případě pak je možné i zmenšení rozlišení ve Vlastnostech plochy.