Mám 4letého syna.V září začal chodit do školky,měl od té doby 2xantibiotika.Má zvětšené nosní i krční mandle.Lékařka nám poradila homeopatika – Lymphomyosot.Bere ho již měsíc a moc výsledky nevidím.Existuje jiný způsob,krom chirurgického vynětí mandlí?Děkuji.Petra
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5919 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
nemá mononukleózu?? nebo abces v krku??.. taky může být oslaben, takže obnovit imunitu.. Ovoce zelenina.. navštívit imunologa. Zkuste třeba čaj lapacho. Najděte si o něm informace třeba zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/Lapacho
|
0
před 5919 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 3472 | |
| marci1 | 2022 | |
| annas | 2020 | |
| Kepler | 1902 | |
| mosoj | 1778 | |
| da ny | 1586 | |
| zjentek | 1292 | |
| elkon | 1138 | |
| hanulka11 | 1028 | |
| quentos | 962 |
| Děti a zdraví |
| Ženy a zdraví |
| Muži a zdraví |
| Nemoci |
| Fitness |
| Životospráva |
| Ostatní zdraví |