hanulka11

Zvete domů čerta ?

Jak reagují Vaše děti?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano zvu a už se na něj těším.

Další odpovědi
anonym

už mám doma čertů několik tak snad ještě se nějaký přidá

panenka

Ano zvu ale jen na mé dcery protože synovi jsou 3 roky a bál by se.

Jahoda

U nás děti zatím nejsou, takže ne. Občas manžel chodí se svými kamarády v přestrojení za dětmi a dávají jim sladkosti 🙂 Přemlouvají mě, abych šla letos za andělíčka 😁 Nevím, přemýšlím o tom. Nedovedu si samu sebe představit 😁

anonym

Loni jsem potkal čerta,a toho by se opravdu bál i dospělý. Buď musel být profesionálně nalíčený + všechny ty čertí cajky,nebo byl skutečný.
Toho vzít domů,jste bez rodiny.

led

som za rovnoprávnosť aj v čertovinách. Pozývajú mňa ako čerticu