Avatar uživatele
KristovaNoha

Zvedáte telefon rozvažečům jídla?

Je blbý jim to prostě položit když vám volají, aby se vám nemuseli představovat?

Když jsem to udělal poprvé, tak se slečna bála že jsem to udělal protože se na ni zlobim že jede pozdě :D

Jak to děláte vy?

Zajímavá 0 před 2393 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nenechávám si vozit jídlo. Neni nad domácí kuchyni.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
yuko

Prece pokud si objednam na damejidlo.cz, tak je snad jasne, ze pokud mi volaji, ze uz jsou na ceste nebo ze rozvazec je pobliz, nechapu, proc bych nemela zvednout telefon. Prece jsem si tu sluzbu objednala.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Rozvažeči jídla ti jen tak z plezíru volat nebudou, pokud sis nic neobjednal.
Když si objednám jídlo, tak telefon musím zvednout, jinak bych se nenajedla a nebo by mi příště a už nikdy nic nedovezli. Oni ani neprozvánějí, protože pokaždé to doveze někdo jiný.
Jídlo si objednám občas, když se mi nechce nic vařit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Ano.
Běžně si nechávám vozit potraviny od Rohlík.cz
a itesco.cz, když kurýr neví cestu, tak zavolá.
Například, že se opozdil, nebo už jede.

Mě se představí vždy, protože se i já představím 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Ne, protože mi v životě nikdo takový nezavolal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Neobjednávám si jídlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Moc nerozumím té situaci. To je jen necháš prozvonit ? Já na prozvánění nejsem zvyklej, takže zvedám vše. Při dnešních cenách pár halířů za hovor to ničemu nevadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

„Nič som si neobjednala. Viac mi nevolajte, prosím“.
akýkoľvek podobný telefonát rýchlo ukončím v zmysle vyššie uvedeného textu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nerozumím dotazu. Ty si nejprve objednáš jídlo a pak nereaguješ na volání, když ti ho přivezou? Nechápu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

samozřejmě že ten telefon zvednu a ohlásím že jsem připraven zásilku vyzvednout … nedělejte si starosti z toho že mají kvůli zvednutým hovorům vyšší účty za telefony, tihle používají neomezené tarify a ekonomicky vyjde opravdu na stejno jestli jim to zvedente nebo ne. Takže se prostě chovejte jak velí slušnost, když volá dodavatel služby kterou jsem objednal, zvednu a odpovím.

V olomouci mám tuhle zkušenost zatím jen z KOSIK.cz bohuzel jiní tu nepůsobí, zatím .. kazdopadne na kosik.cz objednavam uz pravidlene co tyden a do supermarketu uz jedim jen velmi vyjimecne, je to docela slusna uspora zivotniho casu.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michálek1245

No ono bez té komunikace to dost dobře nejde, ne? Nebo jako co vás k tomu vede? Že se s ní / ním nechcete bavit? Tak snad víte, že vám nevolá call centrum ( i když ty taky můžou být v pohodě a já jsem si s https://axxel­.cz/call-centrum/ jednou doceal dobře popovídal a zjistil, že jste skoro sousedi :D)¨. No, já prostě moc nechápu, proč bys to vlastně nechtěl (a) zvedat . :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava