otrubka15

Zvažuju nákup ze stránek www.kosjakodarek.cz. Nemáte s tím prosím nějaké zkušenosti?

Doplňuji:
K odpovědi Dochyho – Co Vám mám napsat? Že nejde o reklamu? A uvěříte mi? :)
p.s. nejde o reklamu.

Odpovědi
Dochy

A to myslíš vážně, nebo jde o reklamu?

anonym

Přiznám se – zkušenost s tímto obchodem nemám – a jak jsem se tak díval na ´nabídku´, ani ji nezískám…
😉
Pamatuju, jak se podobnými koši řešily kolektivní dary za ´komunistů´ – a asi bych si připadal jako blázen, kdybych něco takového nyní někomu dal.
Nehledě na to, že pokud chci někomu koupit kvalitní dobrotu, nemusím do Tuzexu ani do Esa…
😉