tom004

Obezdít,jde.Do­konce,jsem viděl,jak na tu,nerezovou rouru,délka 6 m,řemeslníci,na­vlékají,tzv.:voš­tinové,komíno­vé tvarovky.Komín,vy­padá lépe,a zároveň, se zabraňuje,rychlému chladnutí,vlivem vnitřních,a venkovních teplot,a tím,vzniku,slabých kyselin,které ničí,i nerez.

Další odpovědi

Proč maskovat nerez?? To je přece krásný ušlechtilý materiál. Takový by bylo barbarské něčím zakrývat.

anonym

Myslim , ze to nepujde. Kvuli bezpecnosti , zaruce … mam sveho znameho kominika, pokud chcete , napiste si sem do diskuze o kontakt a ja vam ho poslu na vas mail a vy se jen muzete tel. informovat. Kominik by to mel vedet. Nebo se zeptejte tech , co by vam ten nerez komin staveli. 🙂 -iv-

kristýnary

Já také moc nerozumím tomu, proč nerezový komín maskovat. Kdyby to byl železný, tak to pochopím, protože ten by za čas zrezatěl, ale nerezové komíny vypadají pořád stejně. My jsme si nerezový komín objednávali před dvěma lety z https://www.ko­minycz-eshop.cz/ a nepozorujeme na něm žádnou změnu.

ReHu

  • iv- > prosím o ten kontakt. Každá informace dobrá. děkuji.