ReHu

Zvažuji nákup v obchodu Alza. Máte nějaké zkušenosti?

Dobré?? Špatné??
Díky za info.
Doplňuji:
Tak teď babo raď 🙂. Chci kupovat telefon, Chci ještě zjistit konkrétní vybavení (jaký je diář, upomínky atd, tak raději v kamenném obch.). Tak jen doufám, že reklamace nebude potřeba.

Nejlepší odpověď
PostApMan

Drahý ? Budu odporovat – podle portálu Heuréka.cz který se zabývá srovnání cen elektronických obchodů je jeden z nejlevnějších.

Ale teď k tomu co jsem chtěl říci, pracuji v nejmenované firmě zabývající zakázkovou výrobou výp. techniky a prodejem elektroniky apod. Jeden z našich předních dodavatelů je Alza.cz a jsme s nimi nadmíru spokojeni, velký výběr zboží, slušné ceny a když si nevíte rady mají linku pro poradenctví ohledně nákupu.

Ale abych je nepřechválil, reklamace je složitější, spíše zdlouhavá a člověk často ani neví jak to s jeho reklamací vypadá i po tom co tam zavolá, pokud budete mít to štěstí a bude mít snadnou nebo vůbec žádnou reklamaci budete spokojeni.
Doplňuji:
Není problém, vlezte na web Alza.cz do hledacího políčko vpravo nahoře najděte telefon který hledáte (pokud ho už máte vybraný, pokud ještě nemáte využijte menu vlevo a vyberete si který chcete). Na Alza.cz webu jsou podrobné informace o každém modelu telefonu(nebo čehokoliv jiného) včetně fotografií ze všech stran a příslušenství. Pokud budete o telefonu chtít podrobnější info (ten diář apod.) jednoduše zavolejte na jejich infolinku, mají tam speciální oddělení pro nákup zboží kde vám poradí a také pomohou s objednáním – pokud se Vám nebude chtít volat můžu Vám (nebo kdokoliv tady) poradit s koupí a výběrem (popřípadně zjistit podrobnější informace)

Další odpovědi
led

mám dobré. trošku drahí ale spoľahliví

Doplňuji:
ja si neťažujem, mám niekoľko vecí od nich

9 řemesel

Ano mám, a to zatím jen ty dobré.Ceny nejsou přehnané , ale raději je ještě srovnám s ostatníma.S re­klamací zatím zkušenost žádná , ale teď tam budu posílat sat. přijímač 2 měsíce před koncem záruky , tak budu moudřejší.Vyni­kající je sledování zásilky na internetu , je tam i sledování reklamací , tak uvidím.

anonym

Dobrý den paní ReHu. Od září se mají tyto věci velmi zdražovat. Jak MALL tak ALZA jsou v pořádku. TO co jsme vám poradili je velmi dobré. Zdraví ---ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI