Tiiit

zůstává někdo o prázdninách ve škole?

Doplňuji:
vykrást půjdu ledatak banku.. ;)
jen jsem se ptala.. kdybych zavolala do školy.. zda by mi to někdo zvědl…

Nejlepší odpověď
robosobo

Ano.Sice každý den někdo jiný ale ano.Např.:uči­telé,učitelky,ře­ditel/ka,ekonom/ka,at­d…

Další odpovědi
barnajka

U nás na základce se škola s koncem června vždycky vylidnila a „ožila“ zase až poslední týden před začátkem novýho školního roku :) Veškeré školní rostlinstvo se zcentralizovalo do vestibulu, aby prázdninová péče o něj nebyla tak náročná. Takhle vždycky jenom 1×, 2× týdně někdo přišel, zalil všechno najednou a nemusel za každým fíkusem a každým muškátem letět kdovíkam.
Na střední zase byly určeny „oficiální“ prázdninový úřední hodiny – většinou každý druhý týden, úterý nebo středa..už si přesně nepamatuju.
Asi se nedá na tvou otázku odpovědět jednoznačně, evidentně záleží na té které škole, jak si to o prázdninách zařídí. Je klidně možný, že na některé škole je opravdu každodenní dozor – proč ne?! Myslím ale, že tohle budou spíš vyjímky. Máme v baráku učitelku a kdysi si stěžovala, jak je v jednom ohledu její profese blbá – že jakožto učitelka se musí rok co rok, každý léto, hlásit na 2 měsíce na pracák a být nezaměstnaná i úředně. Jestli je to fakt, nevím – ale říkala to, no :)) Kdyby po ní vedení vyžadovalo přítomnost ve škole i o prázdninách, úvazek by přece nebylo potřeba přerušovat a ona by na ten pracák chodit nemusela. Můj názor :)

Schválně si do té školy zavolat zkus, ale na 95% ti zůstane sluchátko bez odezvy tupě tútat v ruce ;)

A mimochodem – hezký prázdniny a užij si léto :)

151kbar151

U nás školník, ten tam bydlí.

anonym

Ne , urcite ne. Pokud tam nebydli skolnik. Ale i ten by mel mit nejake volno. Pak se nekdy ve skolach o prazdninach maluje , natira , rekonstruuje. Pak jsou i uklizecky. Mam sestru ucitelku a svagra reditele , ti se tam neukazi cele prazdniny !! Jdou az posledni tyden v srpnu. 🙂 -iv-
P.S Nechcete doufam vykrast skolu !! 🙂 -iv-

ARIS

U nás zůstává školník který ve škole má byt a paní která ma na starost ekonomiku. Někdo těm učitelům musí připravit výplatu 🙂

Ella

u nás sekretářka a podle potřeby dělníci, když rekonstruovali učebny =)

arygnoc: učitelé mají přes prázdniny dovolenou, vy máte taky dovolenou placenou =)

Rocker

Ve škole je někdo pořád.Každý týden má někdo službu v kanceláři,kdyby někdo volal apod.Potom se tu střídají uklízečky,bývá tu hospodářka,občas se ukáže říďa nebo jeho zástupkyně.Potom se o prázdninách dělají větší rekonstrukce,takže nějací dělníci.A kromě dovolené tu musím být i já-školník,bydlím ve škole takže jsem tu nonstop:-)

led

Akurát dnes som bola v škole.
Prezradím ich…
Sú tam všetci. Pripravujú podklady na nový školský rok…

arygnoc

ARIS:

já chci taky výplatu za prázdniny!!!

ale za všechny!
a najednou!

jakto, že já nikdy nedostal za prázdniny ani kačku, a učitelé ano?