Dan-Bohm

Zůstanou mi věci, když hru odinstaluji?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, hraju Team Fortess 2 a kdybych si ho odinstaloval a s ním Steam! Pak bych si Steam znoval nainstaloval, přihlásil bych si za stejný účet a nainstaloval bych si znova Team Fortess 2 , zůstaly by mi věci co jsme měl ještě předtím než jsem Team Fortess 2 odinstaloval?

Odpovědi
ivzez

Hru sice neznám, ale prioncip by měl být stejný jako u jiného software:
Co chcete zachovat, si před odinstalací nebo přeinstalací zálohujte.

Reezo

Pokud jde o Multiplayer hru, tak u každé multiplayer hry se ukládají vaše úspěchy atd… na server provozovatele. Něco jiného jsou singleplayer hry. Ty novější singleplayerovky se již ukládají na servery provozovatele, ty starší ne.

V případě Team Fortress 2 nehrozí ztráta ničeho. Toho co jste dosáhl máte uložený na Steam profilu.