setapouch

Zůstane tu otázka registrovaného partnera, i pokud ji budou všichni ignorovat?

A jste schopni ji ignorovat?

Dopnuji: jako zadavatel reklamy bych se zajimal o cisla. Kolikrat bylo zobrazeno, kliknuto, odpovezeno a diskutovano. Kdyz uvidim 10000 0 0 0, pujdu jinam. Takze mi vychazi, ze jedina moznost, jak se teto otravnosti zbavit, je ignorace. Alespon do presunu na min otravne misto.

Nejlepší odpověď
já12345

Jo, zůstane, tak dlouho kolik si zaplatěj. Je to jako reklama, akorát jinym způsobem. Pravdou je, že mě taky začíná (())
Jinak k tomu ignorování… Živí mrtví mě nezajímaj, takže jo, ignoruju.

Další odpovědi
gecco

Jo jo (předpokládám, já o tom nerozhoduju) – zaplatil, má reklamní prostor…
___
Ä jo – já ji ignoruju – nekliknu a nekliknu…
😉

odik

Každý den taky zakládáte několik otázek na téma partnerské otázky = tak si ignorování nepředstavuji … pokud by ji někdo náhodou přehlédl, tak jen kvůli Vašim neustálým otázkám okolo na ni stejně jen ze zvědavosti klikne = a to jim stačí, a tak tu takové reklamy i do budoucna budou …

To je vidět, že toho o reklamě moc nevíš. I jen to, že tady svítí, tak hodně lidí zjistilo, že existuje něco jako Živí mrtví … možná tě to nezajímá, ale v hlavě to už máš a o to jim jde, zvýšit povědomí … a i negativní reklama je pořád reklama … a tím že tady pořád dokola omíláte tyhle otázky, tak se Vám to do hlavy zarývá hlouběji a hlouběji …

anonym

Ono je to brzy přejde. Vždyť odpovedi.cz psaly, že budeme překvapení!

ivzez

První den mi hrozně překážela, jednou jsem na ni dokonce nedopatřením kliknula…
Teď už ji úspěšně přehlížím. Ale tipuji, že se bude umístění střídat, abychom si na ni nemohli snadno zvyknout….

bolak

Buďte rádi že je tady tohle, protože když budete vymejšlet nějaký ignorovací megaakce ve stylu vězeňských hladovek, tak možná ty otázky po čase zmizej a přijdou s něčím mnohem ohavnějším, čemu už nepůjde tak lehce uniknout.

A když už, tak bychom to třeba mohli využívat jako takovej chat, kterej tu chybí. Ta otázka je pořád navrchu, neposouvá se, není těžké jí najít a navíc ještě svítí. Vypadá to skoro jako pozvání…

ivzez

@Bolák:
Myslím, že nikomu nejde o nějakou organizovanou ignorovací akci.
Pokud někomu něco vadí, snaží se to nějak řešit.
Někdo k tomu pokládá různé otázky, jiný to se to snaží eliminovat…

bolak

no, zatím ne, ale myslím že už se k tomu schyluje… já mám na to takovej očko-gen..

setapouch

Odik: proto se u reklamy tak casto plati za proklik, ze? ;)

odik

Existuje spousta formátů (způsobů platby) reklam, ne jen PPC …