zjentek

Zůstala tady s námi španělské chřipka už nadobro? Nebo se naopak nadobro vytratila?

Odpovědi
Gus_Fring

Tak španělská chřipka byla pouze pandemií určité varianty chřipky, která zmutovala. A chřipka je tady s námi stále, dokonce i ta varianta…

Abych byl přesnější, tak jsem googlil. Podle Wikipedii za španělskou chřipku může virus chřipky A subtyp H1N1. Tato chřipka A údajně způsobuje většinu sezónních chřipek.

Asi narážíš na covid. Já souhlasím s jedním moudrým mužem, který řekl, že ačkoliv to zní hrozně, tak žádná vakcína natrvalo nepomůže. Pandemie skončí, až se hromadně promoříme, ačkoliv to bude stát velkou cenu v podobě mnoha lidských životů…