Zúčastňujete se rádi srazů s bývalými spolužáky ze střední školy?

Jezdíte na tyto srazy s nadšením nebo se jim vyhýbáte?

Nejlepší odpověď
vecernice

Já ano,scházíme se každý rok a snažím se jezdit pravidelně.Je to sranda a vždycky to strašně rychle uteče.

Další odpovědi
mj81

Přiznám se, že když jsem tam měl jít poprvé (7 let po maturitě), moc se mi tam nechtělo. Jednak jsem si s většinou těch lidí už za studií neměl co říct a jednak jsem měl blbé pocity z toho, že většina z nich měla už komplet celou vysokou školu (a já si teprv dodělával Bc.), hodně z nich pak už mělo po svatbě a nějakého potomka k tomu, já ani jedno z toho. Ale nakonec to bylo fajn, pár slov jsem si řekl snad s každým a vzdělání nebo rodinný život tam nikdo neřešil.

oskar

Velice rád a vždycky se na to těším máme to každých pět roků.