Zúčastnite se odklonění, vytunelování májky? Ukradnuti už neni korektní, politici umožnily další význam slov.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Máte stavební povolení? Pokud je vyšší než 5 metrů, je potřeba ho mít:-))) Pokud je zakopána víc než metr, jer potřeba ho mít také 🙂

Pokud nějakou odkloníš, tak ji zapomeň uvést v daňovém přiznání, jinak by to odklonění bylo trestné. A pamatuj, že když bude nejhůř, tak ti půjčil strejček z Moravy:-)))

anonym

5×Z, 😁

zzzzz

Si nečetl stavební zákon? 🙂 Přijde úředník a uvidíš tu pokutu:-DDD

Takže majku odklonit jen tu, která je do výše 5 m. Ostatní jim zanechat, odkloní je stavební úřad:-DDD

To by byli hned blbečci rychlí:-((( ale když jde o něco vážného, tak jim to trvá roky:-(((

petra15

🙂