Avatar uživatele
Miroslavst

Zúčastnili jste se nějaké charitativní aukce? Jaké? Co značí význam slova charita?

Přišla mi sms, tak se ptám co je to charita?
Vas mobil
byl vybran nasim pocitacem k dani do aukce. Vydrazene penize
poputuji na konto ROMOVE V NOUZI.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, BEAES, anonym před 4839 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Charita (z latinského výrazu caritas = slitování, smilování) obvykle označuje dobrovolné dobročinné akce na pomoc trpícím lidem, dětem, starým lidem, sociálně slabým, nemocným a podobně. V praxi může nabývat různých forem, peněžitými i věcnými dary počínaje až po práci vykonávanou zdarma pro nějakou dobročinnou, humanitární či charitativní organizaci.

Tak se nad nimi smiluj, vždyť oni trpí!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

•Charita (z latinského výrazu caritas = slitování, smilování) obvykle označuje dobrovolné dobročinné akce na pomoc trpícím lidem, dětem, starým lidem, sociálně slabým, nemocným a podobně.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&rls­=com.microsof­t:cs:IE-SearchBox&rlz=1I­7ADRA_cs&defl=cs&q=de­fine:Charita&sa=X&e­i=xrQYTZWYH9C48gP9u­IGFBw&ved=0CBoQ­kAE

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Charita je dobročinnost, praktická láska k blížnímu v křestanském smyslu.Každý rok se u nás vybírají peníze které pak charita rozdá těm co to potřebují já přispívám už 10 let

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Já mám doma vždy několik složenek pro různé charitativní organizace a mezi nimi losuji, kam pošlu peníze. Takže ano, ale musí zbýt pro moje děti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek