Zúčastnili by jste se soutěže pití slivovice do bezvědomí? V kolika promilích by jste odpadli?

http://www.de­nik.cz/ze_sve­ta/v-piti-slivovice-do-bezvedomi-mel-vitez--promile.html

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě ne, takové soutěže jsou podle mne dost velký hazard se zdravím a i s životem

Další odpovědi
tom004

Větší pitomost,jsem snad neslyšel,ani nečetl.

www

Určitě ne ! Rád si sice popiji, ale v klídku. Takhle jsem nechlastal ani zamlada 😁
Kořalky nepiji vůbec, jen pivo a podobné soutěže jsou mírně řečeno pitomost.

lexx

ne, slivovice je vzácný lék nikoliv chlast. pije se v malých dávkách, potom neškodí v jakémkoliv množství.

baghira

Nezúčastnil bych se, a kdyby to bylo nutné, tak jen usrknul. Slivovice není dobrý pití. A soutěže, založené na tom, kdo víc sní nebo vypije, taky ne.

iceT

Ne,protože nejsem pako-to je jedna věc a ta druhá je,že nesnáším když je mi po draku špatně další tři dny.Při 3,9 promile bych už asi byla mrtvá…