Pokud máte klasickou tukovou šlehačku tak vám ztuhne určitě. I na balkoně, když jsou venku mrazy tak mi šlehačka dokonce zmrzla.
|
0
před 5934 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Ano ztuhne, ale v mrazáku se asi nejspíš nejdřív rozteče a zmrzne jako mlíko.
|
0
před 5934 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1750 | |
| annas | 1347 | |
| Kepler | 1091 | |
| hanulka11 | 984 | |
| marci1 | 919 | |
| da ny | 699 | |
| iceT | 642 | |
| zjentek | 606 | |
| quentos | 538 | |
| briketka10 | 493 |
| Vaření a recepty |
| Restaurace |
| Nápoje |
| Vegetariáni |
| Ostatní jídlo a vaření |