bolak

Ztroskotání na ostrově

Kdyby někdo (třeba -iv- nebo kdokoli jinej, to je vlastně jedno) ztroskotal na ostrově, kde by rostl jediný druh rostliny, a to kokosová palma, nicméně v dostatečném množství, přežil by tento tvor, odkázaný pouze na kokos? Dostalo by se mu dostatečnýho množství látek potřebných k životu?

(vody by měl dostatek)

Nejlepší odpověď
anonym

určitě
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ko­kosov%C3%BD_o%­C5%99ech

Další odpovědi
led

určitú dobu by prežil, ale ako dlho by to trvalo? Koľko prežije človek zvyjnutý na riavu života okolo seba, sám na ostrove, bez vplyvu na jeho psychiku.
Ale naša -iv- potrebuje k svojmu životu aj svojich obdivovateľov, ak ich má dosť, celý ostrov aj s palmou určite presťahuje kdesi na niektoré české jazero.

Lukasy

Jen ta voda by nesměla byt slana to by pak moc dlouho nepřežil. Jinak by se nějak dala ulovit riba nebo nějake zviře, pokud by si Někdo neulovil ho :D