jirka F

Ztratili jste někdy něco i víckrát než jednou?

Já už jsem potřetí nedopatřením ztratil mobil.Jsem prostě osel a asi se chovám jak pětiletý fracek.Rodiče jsou s toho špatný a mně to také mrzí tak si to vyčítám proč jsem takový dement.

Nejlepší odpověď
ivzez

Jj, iluze.

Vždycky si myslím, že už iluze ztratit nemůžu, ale zatím
mne vždycky někdo/něco vyvedl/o z omylu.

Další odpovědi
Rokio

Posledních několik let jsem nic neztratil, ale někdy jsem ztratil klíče od rodinného domu, kšiltovku a láhev s pitím.

Kepler

Pořád něco ztrácím, nebo spíš někde zapomínám. Ale zatím nic velkého, jen drobnosti, např. kšiltovku nebo deštník. Na druhé straně zase občas nalézám a tak je to zhruba šul – nul.

nyjono

ivzez mi zakříkajíc mluví z duše 🙂.

Jen mě tak trochu zajímá, ten mobil, kupuješ si ho za svý Kč?

paul1

Jo bejvávalo – v mládí – když jsem se zamilovával , tak jsem občas ztratil hlavu, na štěstí to bylo bez následků

jirka F

nyjono: Ano samozřejmě že si to kupuji za své koruny.