Avatar uživatele
stana73

Ztratili jste někdy mobil? Pamatujete si čísla nejbližších,nebo je máte poznamenané?

Dneska je v mobilu tolik dat,že v případě ztráty jste bezmocní.Nebo ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym, SajmonModer před 4804 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
SajmonModer

Já si nepamatuju ani svoje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

v téhle situaci jsou docela fajn moderní telefony které si umí ukládat seznam kontaktů místo na sim kartu rovnou na internet.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Mnohokrát, ale vždy našel pomocí druhého telefonu a hodných lidí kteří mne vyzváněli a já běhal třeba po louce jako ratlík. Takže svoje znám, ostatní jen výjimečně.
Nicméně jeden ze zakladních cviků na trénování paměti je naučit se všechny čísla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Naštěstí neztratil a byl bych v ....., pamatuju si asi jen 2 až 3 čísla. Jiné mám v paměti mobilu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jednou jsem ztratika proto používám starý osvědčený způsob a všechno důležité mám napsané ještě v notýsku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Na čísla jsem mívala dobrou paměť (hlavně, když jsem si ji cvičila :), takže si pamatuju nejen svý, ale i čísla nejbližší rodiny. A slepila bych ho i u pár nejlepších přátel. Jinak ale zjišťuju, že ač mám mobil plnej kontaktů, využívám z něj tak pět procent…
A staré kontakty, ještě z prvotních dob nadšení mobilem, mám v sešitku. A nové si zapisuju do mailových kontaktů. Takže jakás takás záloha někde existuje…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pendolino

Naštěsti jsem mobil nikdy netratila,ale sve čislo si pamatuji i čisla svych nejbližšich.Pro jistotu je mam ale napsane v debilničku a diaři ktery mam stale v kabelce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
stana73

Saimone,nezklamal jsi :D

před 4804 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek