stana73

Ztratili jste někdy mobil? Pamatujete si čísla nejbližších,nebo je máte poznamenané?

Dneska je v mobilu tolik dat,že v případě ztráty jste bezmocní.Nebo ne?

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Já si nepamatuju ani svoje.

Další odpovědi
anonym

v téhle situaci jsou docela fajn moderní telefony které si umí ukládat seznam kontaktů místo na sim kartu rovnou na internet.

venkovan

Mnohokrát, ale vždy našel pomocí druhého telefonu a hodných lidí kteří mne vyzváněli a já běhal třeba po louce jako ratlík. Takže svoje znám, ostatní jen výjimečně.
Nicméně jeden ze zakladních cviků na trénování paměti je naučit se všechny čísla.

Miroslavst

Naštěstí neztratil a byl bych v ....., pamatuju si asi jen 2 až 3 čísla. Jiné mám v paměti mobilu.

anonym

jednou jsem ztratika proto používám starý osvědčený způsob a všechno důležité mám napsané ještě v notýsku

Terryle

Na čísla jsem mívala dobrou paměť (hlavně, když jsem si ji cvičila :), takže si pamatuju nejen svý, ale i čísla nejbližší rodiny. A slepila bych ho i u pár nejlepších přátel. Jinak ale zjišťuju, že ač mám mobil plnej kontaktů, využívám z něj tak pět procent…
A staré kontakty, ještě z prvotních dob nadšení mobilem, mám v sešitku. A nové si zapisuju do mailových kontaktů. Takže jakás takás záloha někde existuje…

Pendolino

Naštěsti jsem mobil nikdy netratila,ale sve čislo si pamatuji i čisla svych nejbližšich.Pro jistotu je mam ale napsane v debilničku a diaři ktery mam stale v kabelce.

stana73

Saimone,nezklamal jsi :D