janbabka80

Ztratila katedrála Notre-Dame v Paříži požárem v roce 2019 nevratně svůj „genius loci“?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Celá západní Evropa ztrácí svůj genius loci. V hlavních městech a velkoměstech je udržované centrum, mnohdy historické, plné turistů, ale o pár stanic dále od centra začíná islamabád. To je smutný fakt, který není nutno slepě kopírovat.

Další odpovědi
Pepa25

Ne. Předpokládám, že bude kvalitně opravena do víceméně původního stavu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.