berry2

ztratil jsem všechny doklady. Může si nalezce vzit na mě pujcku, nakupovat…Jak to mu předejit,??

Nejlepší odpověď
Lucijej

Platební karty okamžitě zablokovat, u občanského a řidičského průkazu okamžitě nahlásit ztrátu / krádež.

Další odpovědi
anonym

Chce to urychleně nahlásit ztrátu dokladů na policii a zablokovat všechny platební karty.
Nálezce si asi brát hned půjčku nebude, ale takový zloděj dokladů doklady krade proto, aby je nějakým způsobem zneužil. Proto je třeba co nejrychleji ztrátu dokladů nahlásit.