ztráta podacího lístku…

Dobrý den,chci se zeptat zda-li někdo nevíte je-li pošta schopna a hlavně ochotna vydat nějakou kopii podacího lístku. Odeslala jsem totiž důležitý balík s obsahem na výměnu,ale ztratila jsem podací lístek a teď nevím zda nepřijdu jak o předmět v balíku nebo náhradu škody. pojistila jsem jej na 3000,–kč. Děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

opis podacího lístku pošta vystaví a myslím že to stojí 50,–Kč.
Ale i v případě reklamace dohledají balík-tedy při ochotě i z počítače bez podacího lístku.

Další odpovědi
HOMER

bohužel nevím,ale určitě mají v počítačí všechno zaevidované.V nej­lepším případě snad balík přijde vpořádku.