Ztrapnili jste někoho ? A jak?

Nejlepší odpověď
anonym

Jednou jsem potkala znamou s manzelem a rekla jsem ji , ze jsem ji den predtim videla z auta .. tam a tam. ! A ona : ne , tam jsem vcera nebyla. A ja : Ale jo , mela jsi na sobe to a to … nez me to " docvaklo ". Ale bylo to neumyslne a pozde …
P.S. Hanulko , bezva basnicka. I ostatni. 🙂 -iv-

Další odpovědi
Drap

Mě se nejčastěji podaří strapnit sám sebe a to spoustou rozličných způsobů

hanulka11

Asi sama sebe… dneska tou básničkou
Doplňuji:
díky, děvčata díky

hanny 2

Momentálně si nevzpomínám,že bych někoho ztrapnila,ale hlavně chci říct Hanulce,že se mě její básnická lidová tvořivost i všech ostatních moc líbila a že se vůbec neztrapnila!
Příjemné zpestření komunikace nás všech!!!