Minas

Ztrácím chuť a čich?

Ahoj,
poslední dobou se mi zdá, že můj čich a docela i chuť je výrazně „slabší“. Před rokem jsem cítil krásné vůně jara, dnes skoro nic necítím. Podobné je to i u chutí. Nikdy jsem nebyl na nic alergický, ale rád bych se zeptal, proč se tohle děje.

Odpovědi
pucipuci

Příčin může být víc. Nemoc, nebo věkem, nebo i tím, že letos to moc nevoní, ale když je to i chuť, tak to by chtělo k doktorovi. Mohla to být i slabá mozkovka, kdy vám bylo hodně zle, ale naštěstí jste to „přechodil ve zdraví“.