norek

Ztracený záruční list

Rozbil se mi notenbook ,který mám rok a nemůžu najít doklad o koupi.Asi nemám žádnou šanci to reklamovat co?

Nejlepší odpověď
V.3.S.K

Jestli Vám v prodejně vytiskli doklad o prodeji,mají kopii,stačí ověřit výrobní číslo.Mně se to stalo taky a postup fungoval

Další odpovědi
anonym

Obávám se, že máte pravdu.

GangstaHelper

Záleží na reklamačních podmínkách prodejce, a pokud ten odkazuje rovnou na výrobce, tak na jeho reklamačních podmínkách.

Někdy chcou záruční list, dodací list nebo doklad o koupi, a to zvlášť, nebo kombinovaně.

Pokud nemáte ale žádný doklad, tak jste ztracena. Bude nutná „pozáruční“ oprava.