Ztracený balík

Dobrý den, už je to pár dní co jsem odesílala balík a dodnes nebyl doručen. Chtěla jsem se zeptat, když by se ztratil, jak mám postupovat, balíček je odeslaný jako obyčejný balík, takže k němu nemám žádný doklad. Nebo jaká je možnost že se mi vrátí zpět ☹ děkuji za jakoukoliv odpověd.

Nejlepší odpověď
quentos

je-li zásilka odeslána obyčejně, pak bohužel nevzniká nárok na pátrání po ní ani na jakoukoli náhradu. Zpět se Vám může vrátit v případě, že adresa je chybná, nebo je-li adresa sice správná, ale neexistující adresát. V takovém případě bych dobu návratu počítal zhruba stejnou, jako trval pokus o její doručení na dané místo.

Další odpovědi
anonym

určitě máte lístek od podání baliku,pokud ano,tak si vpište číslo zásilky do volného políčka na této stránce a mělo by se ukázat,kde vaše zásílka nachází.Zde je link:

Zdroj: http://www.ces­kaposta.cz/cz/nas­troje/sledova­ni-zasilky.php

Filip84

Obyčejný balík patří mezi tzv. nezapsané poštovní zásilky, tj. zásilky, jejichž podání podnik stvrzuje, a za jejichž dodání nijak neodpovídá. Co k tomu, jako, potřebuje někdo vysvětlovat? „Postupuj“ si, jak chceš, ale poštu to prostě nezajímá.